0

Nemilosrdni Hulk briljirao i protiv Muslinovog Amkara (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.14 u 17:20

Zenit, posle pet kola ruske Premijer lige, ostaje lider na tabeli. Amkar Slavoljuba Muslina savladan je rezultatom 2:0, golovima Šatova i Hulka.

HulkZenit

Tim iz Sankt Peterburga poveo je u 13. minutu, kada je Oleg Šatov pogodio mrežu golmana Gerusa. Drugi gol, devet minuta kasnije, postigao je Hulk. Sam je započeo akciju, onda dodao loptu do Danija, da bi mu ovaj uzvratio pas i izbacio ga u stopostotnu šansu. Ovo je njegov peti gol u sezoni, nije se upisao u strelce samo na meču sa Uralom.

Amkaru je ovo već četvrti poraz od starta šampionata, tako da Muslinova ekipa ostaje u zoni ispadanja…