0

Torinske suze u poslednjem minutu, Parma ide u Evropu (VIDEO)

Objavljeno: 18.05.14 u 23:16

Triler završnicom u poslednjem kolu Serije A, fudbaleri Torina propustili su priliku da se plasiraju u Ligu Evrope, u koju ide ekipa Parme.

Serija A

Torino je u Firenci u nadoknadi vremena imali penal za plasman u kvalifikacije za LE, ali je neprecizan bio Alesio Čerči. Svi golovi u Firenci pali su u drugom poluvremenu, a mreže je načeo Rosi koji je doneo prednost domaćima u 57. minutu, dok je Larondo deset minuta kasnije poravnao. Rebić je u 79. minutu ponovo doneo prednost Fiorentini, ali je pet minuta kasnije Kurtić postavio konačnih 2:2.

Remi Torina iskoristila je Parma,  koja je golovima Amaurija u 62. i 80. minutu protiv Livorna uspela da se probije do šeste pozicije. Milan se nadao da će uspeti da se domogne te pozicije, ali mu nije bila dovoljna pobeda nad Sasuolom od 2:1.

Napoli je sa 5:1 savladao Veronu, po dva gola postigli su Zapata i Mertens, a jedan Kaljehon, dok je Iturbe postigao samo počasni gol za svoju ekipu.