0

Betis sve bliži Sekundi, Levante slavio u Granadi (VIDEO)

Objavljeno: 01.04.14 u 00:13

Fudbaleri Levantea i Malage slavili su na gostovanjima u Granadi i Sevilji u poslednjim utakmicama 31. kola Lige Primere.

Liga Primera

Levante je u Granadi došao do desetog trijumfa rezultatom 2:0, a golove su postigli Navaro u 48. i Lopes u 88. minutu.

U jednom od derbija Andaluzije, Betis je kao domaćin poveo preko Rejesa u 40. minutu nakon greške golmana Kabaljera. Gosti su preokrenuli u samom finišu, pošto je Huanmi u 83. minutu izjednačio na asistenciju Amrabata, da bi četiri minuta kasnije Darder postavio konačnih 1:2.

Primera 31

Rezultate utakmica svih fudbalskih, ali i liga u ostalim sportovima, možete da pronađete na našoj livescore stranici.