0

Betis konačno uzeo tri boda, remi Valensije (VIDEO)

Objavljeno: 28.03.14 u 00:42

Fudbaleri Valensije remizirali su u gostima sa ekipom Almerije rezultatom 2:2, dok je Betis u gostima savladao Levante sa 3:1 u poslednjim mečevima 30. kola Lige Primere.

Liga Primera

Valensija je povela golovima Keite i Vargasa, ali su u nastavku domaći došli do boda golovima  Oskara Dijasa i Korone u razmaku od dva minuta.

Betis je uprkos pobedi nad Levanteom daleko od opstanka. Salva Sevilja doneo je prednost gostima u 13. minutu, ali su gosti izjednačili preko Diopa u 26. Molina je u 70. minutu doneo novu prednost gositma, da bi Ruben Kastro potvrdio trijumf sedam minuta kasnije.