Košarka Top News

Veličković: Biće teško, ali znam kako se igra protiv Zvezde

FOTO:STARSPORT

Povratnik u dresu Mega Vizure Novica Veličković pohvalio je svoju ekipu uoči duela sa Crvenom zvezdom i najavio neizvestan duel protiv crveno-belih. 

FOTO:STARSPORT
FOTO:STARSPORT

“Vratio sam se u Jadransku ligu, u klub koji veoma dobro poznajem, i srećan sam što ću ponovo da sarađujem sa trenerom Dejanom Milojevićem. Pratio sam tokom sezone Mega Vizuru i primetio da se moji saigrači dobro snalaze kad igraju sa crveno-belima, tako da očekujem neizvesnu utakmicu sa Zvezdom“, rekao je Veličković, koji je potom pohvalio svoje saigrače.

“Neki od njih su bili i sa seniorskom selekcijom Srbije i mnogo su napredovali. Mnogo im je značilo to što igraju regionalnu ligu. Kad sam prošle godine došao u klub, pred Superligu, niko od momaka nije verovao da možemo da pobedimo Zvezdu i Radnički, ali uspeli smo“, istakao je Veličković, prenose “Novosti“.

hotsport.rs

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...