0

Mrdaković golom doneo prvi trofej

Objavljeno: 21.02.14 u 17:09

Šampion Singapura Tampines Rovers osvojio je prvi trofej ove sezone pošto je u meču Superkupa Singapura, popularnom Grejt Istern Čeriti Šildu pobedio Houm Junajted sa 1:0.

Mrdakovic Tampines 1

Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je srpski centarfor Miljan Mrdaković. Meč Superkupa je ujedno bio i duel prvog kola novog šampionata Singapura, pa je ekipa Tampinesa uspešno započela odbranu titule prvaka.

Mrdaković je bio strelac u 47. minutu, a gosti, koji su bili dominantni u većem delu, utakmicu su završili sa desetoricom igrača pošto je osam minuta pre kraja isključen Ćiju Li. Ovo je bila čak šesta pobeda za Tampines nad Houmom u poslednjih sedam susreta.

Naredni meč za Mrdakovića i Tampines biće duel AFC Kupa, drugog po snazi kontinentalnog takmičenja u Aziji, sa ekipom Kičija iz Hong Konga. Taj susret na programu je 26. februara.