AdmiralBet ABA Liga

Treča pobeda Kragujevčana, večeras pala i Krka

Radnički se razigrao

Objavljeno: 03.11.12 u 19:35

U prvoj utakmici sedmog kola regionalne ABA lige, Radnički pred svojim navijačima savladao Krku 84:71.

Domaći su posao završili već u prvoj četvrtini kada su dobrom odbranom potpuno zbunili Krku. U pojednim trenucima Radnički je imao i 17 poena prednosti.

Slovencu jesu serijom od 9:0 u trećoj četvrtini istopili prednost Radničkog na samo pet poena, ali trojke su služile dobro Mutin tim večeras pa je Krka bila bez šanse za preokret. Takođe dosta govori činjenica o čak 26 izgubljenih lopti Slovenaca.

Sinovec je bio najefikasniji u ekipi Radničkog sa 18 poena, Vajt i Vortington su upisali po 15, koliko i Edo Murić, koji je bio najistaknutiji u redovima Krke.