Futsal reprezentacija Srbije pobedom je počela učešće na šampionatu sveta koji se održava na Tajlandu

Savladan Egipat, ispisana istorija

Objavljeno: 03.11.12 u 17:15

Reprezentativci Srbije u futsalu pobedili su Egipat sa 3:1.

Srbija je u 23. minutu povela golom Bojovića, da bi , Janjić duplirao prednost u 37. minutu iz penala. Naši su možda igrali i previše opušteno pa je golman Aksentijević morao da izvodi čuda na golu.

Ipak nedugo zatim Kocić je iskoristio sjajnu kontru i asistenciju Pavićevića za 3:0, da bi u poslednjem minutu meča Mohamed ublažio poraz Egipćana.

U grupi E Češka je ranije danas ostvarila pobedu od 3:2 nad Kuvajtom pa Srbija vodi u grupi zbog bolje gol razlike.