1

Iguain blistao, Baloteli plakao, Napoli preokretom do trijumfa nad Milanom (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.14 u 22:43

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom “San Paolu“ ekipu Milana rezultatom 3:1 (1:1) u derbiju 23. kola Serije A.

Gonzalo Iguain

Milan je poveo golom Tarabta u osmom minutu, a Napoli je izjednačio je Inler posle tri minuta i tim rezultatom otišlo se na odmor. U drugom delu igre, Napolitanci su do pobede došli golovima Iguaina u 56. i 82. minutu.

Ovim trijumfom, Napoli je prišao Romi na tri boda, pošto ima 47, a Rimljani 50. Milan je ostao deseti sa 29 bodova.

Zanimljovo, napadač Milana Mario Baloteli se rasplakao kada ga je Sedorf zamenio u 73. minutu.

Ranije danas, Udineze i Fiorentina su zabeležili pobede nad Atalantom i Kijevom.