0

Liga 1: Neefikasno veče širom Francuske

Objavljeno: 18.01.14 u 21:57

Od 20 časova igrano je čak pet mečeva 21. kola francuske Lige 1 u fudbalu. Domaćini su upisali tri pobede, remi i jedan poraz.

Horo Bordo

Bastija je na domaćem terenu savladala Bordo sa 1:0. Jedini strelac na meču bio je Ba u 42. minutu susreta.

Lorijen je već u prvih 12 minuta rešio meč protiv Gengana u svoju korist sa 2:0. Prvo je Žufre u 8. minutu doveo domaći tim u vođstvo a konačnih 2:0 postavio je Mone-Pake samo četiri minuta kasnije.

Nica je kao domaćin takođe upisala pobedu od 2:0, a u gostima im je bila ekipa Ažaksioa. Bruls je postigao gol za 1:0 već u petom minutu a pobedu je potvrdio Dario Cvitanič u nadoknadi vremena.

Jedini remi viđen je u meču u kojem je Ren dočekao Evijan. Meč je završen bez golova.

Sošo se ponovo vraća na gubitničke staze s obzirom da je poražen od Monpeljea rezultatom 2:0 i to na domaćem terenu. Prvi gol za Monpelje postigao je Munije u 20. minutu a Tijene je u 74. postavio konačan rezultat.

Meč koji je trebalo da bude igran danas, između Marseja i Valensijena, odložen je zbog vremenskih neprilika.