0

Siti nakon preokreta srušio Liverpul (VIDEO)

Objavljeno: 26.12.13 u 20:29

negredo-siti-cska

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su na svom Itihadu ekipu Liverpula rezultatom 2:1 (2:1) u poslednjem meču Boksing dej gola Premijer lige.

Gosti su poveli preko Kutinja u 24. minutu, ali su gosti do poluvremena uspeli da preokrenu i postave konačan rezultat preko Kompanija i Negreda.

Gosti su odlično otvorili meč, a pri rezultatu 0:0 su i ozbiljno oštećeni kada je pomoćni sudija signalizirao nepostojeći ofsajd u situaciji kada je Sterling izašao sam na Harta i zatresao mrežu.

Ipak, nekoliko minuta kasnije nakon sjajne akcije Suareza, Sterling je odložio samo do Kutinja, a ovaj lako savladao nemoćnog Harta.

U 31. minutu Silva je izveo korner, a Kompani nadskočio Škrtela i pogodio mrežu. U poslednjem minutu prvog dela igre, Negredo je uz mnogo sreće i nakon katastrofalne intervencije Minjolea postavio konačnih 2:1.

Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov odigrao je svih 90 minuta.