AdmiralBet ABA Liga

Pobeda Mege, poraz Radničkog

Objavljeno: 14.12.13 u 22:11

aba-liga-1363214286-282337

U 12. kolu regionalne ABA lige Mega Vizura ostvarila je pobedu kao domaćin nad Solnokom rezultatom 95:89, dok je Radnički poražen u Zadru sa 87:76.

Meč je prelomio Nenad Miljenović, koji je sredinom poslednje četvrtine vezao dve trojke i doneo svom timu pet poena viška (78:73). Najefikasniji je bio Nikola Jokić sa 20 poena, uz 9 skokova, Miljenović je dodao 16 poena (3-8 iz igre), 3 skoka, 6 asistencija.

U porazu Radničkog, najbolji je bio Sava Lešić sa 21 poenom (7-14 iz igre) i 11 skokova, Marko Marinović imao je 14 poena i 6 asistencija,

U ostalim mečevima Igokea savladala Cedevitu posle produžetka 96:89, Krka je takođe posle dodatnih pet minuta bila bolja od Olimpije 67:63, a Cibona je dobila Široki 91:80.