0

Grupa D: Kolarov najavio preokret Sitija u Minhenu, Bambi bez LE (VIDEO)

Objavljeno: 10.12.13 u 23:20

kolarov

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u gostima ekipu Bajern Minhena rezultatom 3:2, dok je CSKA Moskva ispao iz evropskih takmičenja porazom u nadoknadi od Viktorije Plzenj – 2:1.

Bajern je posle 12 minuta vodio golovima Milera i Gecea, ali su “građani“ u nastavku preokrenuli preko Silve, Kolarova sa bele tačke i Milnera. Siti je ipak ostao na drugoj poziciji na tabeli sa istim brojem bodova kao Bajern Minhen pošto je prvi meč izgubio sa 3:1.

CSKA je u Plzenju vodio sa 1:0 golom Muse, ali su Česi do kraja preokrenuli golovima Kolara u 76. i Vagnera u 90. minutu i tako obezbedili plasman u Ligu Evrope.

Tabela: Bajern 15, Siti 15, Plzenj 3, CSKA 3.