Serbia vs Latvia, Group K World Cup 2026 European Qualifiers
Španija i Srbija odmeriće snage u prijateljskoj utakmici u Viljarealu, a poznato je i ko će voditi glavnu reč na terenu.
UEFA je poverenje ukazala portugalskom arbitru Luisu Godinju, sudiji sa bogatim međunarodnim iskustvom i jasnim autoritetom.
Susret je zakazan za 27. mart na stadionu „Keramika“ i predstavljaće važnu proveru za obe selekcije pred naredne izazove.
Izbor Godinja ne iznenađuje – reč je o arbitru koji je godinama prisutan na najvećoj sceni, gde je delio pravdu u mečevima Lige šampiona i Lige Evrope, uz prepoznatljiv stil suđenja i čvrst kriterijum.
Za reprezentaciju Srbije ovaj duel ima posebnu težinu. Ekipa selektora Veljka Paunovića dobiće priliku da se izmeri sa samim vrhom evropskog fudbala.