„DUH SERHIA RAMOSA“: Pavlović objavio sliku sa Modrićem, Luka imao zanimljiv komentar nakon pobede u derbiju!
Pobeda nad gradskim rivalom!
Fudbaleri Milana slavili su u velikom gradskom derbiju protiv Intera rezultatom 1:0 u okviru 28. kola Serije A, a posle utakmice oglasio se iskusni vezista Luka Modrić, koji smatra da je njegov tim potpuno zasluženo stigao do trijumfa.
Rosoneri su pitanje pobednika rešili već u prvom poluvremenu, a prema rečima hrvatskog asa, ključ uspeha bila je dobra organizacija igre i čvrsta odbrana protiv jakog rivala.
„Uvek smo verovali u Skudeto, ali moramo da gledamo utakmicu po utakmicu. Uložili smo ogroman napor, odigravši sjajno prvo poluvreme. Inter je odgovorio posle pauze, jer su jak tim, ali uprkos tome, praktično ništa nisu stvorili protiv nas. To pokazuje koliko smo se dobro branili i koliko smo bili organizovani, tako da smo zaslužili pobedu“, izjavio je Modrić.
Nekadašnji fudbaler Real Madrida govorio je i o spekulacijama vezanim za njegovu budućnost, kao i o statusu trenera Masimilijana Alegrija, koji se često dovodi u vezu sa povratkom na klupu madridskog kluba. Takođe je komentarisao i prisustvo bivšeg saigrača Serhija Ramosa, koji je derbi pratio sa tribina.
„Uvek ima glasina oko tima, ali me to ne zanima. Veoma sam srećan u Milanu. Ne razmišljam ni o čemu sporednom i fokusiran sam samo na posao. Drago mi je što sam video Serhija na stadionu. Kada je kapiten ovde, moraš da pobediš. Juče mi je pisao da zaista želi da doživi ovu utakmicu. To što je bio ovde, i to uz našu pobedu, čini stvari još lepšim! Danas smo pokazali malo duha Serhija Ramosa“, dodao je Modrić.
Nakon meča oglasio se i Strahinja Pavlović, koji je na društvenim mrežama podelio fotografiju sa slavnim hrvatskim fudbalerom.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram