OPROŠTAJNA PORUKA OD PARTIZANA NENADA STOJAKOVIĆA: Evo kojim rečima se oprostio od navijača!
Kraj jedne avanture koja nije bila korisna niti jednoj strani!
Crvena zvezda je u 178. večitom derbiju savladala Partizan rezultatom 3:0 na stadionu „Rajko Mitić“ i dodatno produbila krizu crno-belih.
Posle ubedljivog poraza u Ljutice Bogdana, uprava Partizana još sinoć odlučila je da smeni trenera Nenada Stojakovića, koji od danas više neće voditi ekipu potvrdio je klub.
Povodom odlaska imao je malu oproštajnu poruku za navijače:
„Poštovani navijači Partizana, Bila mi je čast i zadovoljstvo voditi prvi tim Partizana u ovom zahtevnom vremenu. Preuzimam punu odgovornost za sve što se dešavalo u proteklom periodu i nadam se da ćete ostati verni ovim mladim momcima koji trenutno nose Partizan na svojim leđima.
Nenad Stojaković“.
Fudbalski klub Partizan i šef stručnog štaba prvog tima Nenad Stojaković sporazumno su raskinuli saradnju.
U narednim utakmicama prvi tim će sa klupe predvoditi Damir Čakar u ulozi šefa stručnog štaba, dok će funkciju prvog pomoćnika obavljati Đorđije Ćetković. Njih dvojica će,… pic.twitter.com/isXGnXolKH
— FK Partizan (@FKPartizanBG) February 23, 2026
O TOME KO JE NOVI TRENER PARTIZANA PROČITAJTE OVDE
Stojaković je na klupu Partizana seo nakon odlaska Srđana Blagojevića, ali u kratkom periodu nije uspeo da stabilizuje tim niti da donese rezultatski iskorak.
Poraz od najvećeg rivala bio je kap koja je prelila čašu, a u Humskoj su procenili da je ekipi potrebna nova energija u završnici sezone.
Ovo je još jedna u nizu važnih odluka kluba u periodu nakon rastanka sa Blagojevićem, koji je iza sebe ostavio snažan utisak i visoka očekivanja, a posle njega usledilo je, ne samo stagnacija, nego primetno nazadovanje gotovo svih pojedinaca.