JAPANAC DOŠAO NA DERBI: Zvezda ima strastvenog navijača, peva pesme ispred „Marakane“ i prognozira rušenje Partizana!
Došao je do bodri klub za koji navija
Japanac koji navija za Crvenu zvezdu stigao je u Beograd na 178. večiti derbi, ispred „Marakane“ je zapevao pesme crveno-belih i prognozirao ubedljivu pobedu.
Mladić iz Japana pojavio se na „Marakani“ sa starim časopisom na čijoj je naslovnoj strani Stevan Dika Stojanović, kojeg smatra najboljim fudbalerom svih vremena. Tom prilikom obratio se navijačima i medijima na srpskom jeziku.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
Pre nego što je izneo svoja očekivanja, započeo je jednu od navijačkih pesama Crvene zvezde, a zatim je izneo i prognozu za predstojeći derbi.
– Zovem se Zvemari. Iz Japana sam, naravno ja sam zvezdaš. Ovo je japanski fudbalski menadžer, moj omiljeni igrač svih vremena je Dika Stojanović. Neverovatan trenutak, ovo je prelepo. Naravno, idem na sever. Očekujem 5:0 za Zvezdu, het-trik Enema kao Endiajea, Kostov i Katai.
Japanski navijač najavio je da će utakmicu pratiti sa severne tribine i pružiti podršku crveno-belima u jednom od najvažnijih mečeva sezone.