JAKO LOŠE VESTI IZ GRČKE: Milutinov doživeo prelom!
Užasne vesti!
Košarkaši Olimpijakosa plasirali su se u finale Kupa Grčke pošto su u polufinalu rutinski savladali Marusi rezultatom 91:67.
Tim iz Pireja kontrolisao je meč od samog početka i bez većih problema stigao do ubedljive pobede, potvrdivši ulogu favorita. Olimpijakos je već u prvom poluvremenu stekao osetnu prednost, koju je u nastavku samo povećavao do konačnih +24.
Ipak, duel je obeležila i povreda Nikole Milutinova. Trener Jorgos Barcokas nakon meča je rekao:
„Milutinov je udario prst, videćemo šta će biti. Džons će pokušati da trenira sutra. Nadam se da ćemo imati makar dvojicu centara.“
Prema prvim informacijama iz Grčke, srpski reprezentativac je polomio palac, što bi moglo da predstavlja ozbiljan udarac za Olimpijakos u završnici takmičenja. Detaljnije informacije o težini povrede očekuju se nakon dodatnih pregleda.