Domaći fudbal Fudbal
08:43 03.02.2026.

NASTAVLJA KARIJERU U INOSTRANSTVU: Železničar ostao bez iskusnog krila!

Partizan v Zeleznicar Pancevo Mozzart Super League Season 2025/2026
Jasper Sylvester Alexander Enitombra (L) of FK Zeleznicar celebrates after scoring a goal with team mates Kwaku Karikari, Branislav Knezevic, Nikola Djuricic, Stefan Pirgic during the Mozzart Super Liga 2025/2026 match between Partizan and Zeleznicar Pancevo at stadium FK Partizan (JNA) on November 22, 2025 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Stefan Cvetković je stavio tačku na svoju priču u Pančevu – i već ima novu adresu.

Iskusni ofanzivac (28) napustio je Železničar Pančevo, a karijeru nastavlja u Vardaru iz Skoplja.

Posle dve sezone u dresu Železničara, Cvetković odlazi kao igrač koji je ostavio ozbiljan trag, ne samo brojkama, već i energijom na terenu.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели FK Vardar (@fkvardar)

U ukupno 53 zvanična nastupa, upisao je devet golova i pet asistencija, a kroz većinu mečeva bio je jedan od onih fudbalera koji “vuku” ekipu – agresivan u presingu, opasan u tranziciji i spreman da radi za tim.

Železničar se u oproštajnoj poruci zahvalio Cvetkoviću na profesionalnom odnosu, pristupu obavezama i ponašanju u svlačionici, naglasivši da je bio važan deo ekipe i van terena. Sa druge strane, transfer u Vardar za Cvetkovića znači novi izazov i ulazak u sredinu koja nosi veliki pritisak, ali i ozbiljnu tradiciju.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...