Hronika
19:18 01.02.2026.

Video Icon NAVIJAČKI HAOS POSLE UTAKMICE: Grobari crtali grafit, pa pobegli od Meraklija!

viber image 2024 11 12 18 36 40 259
FOTO: HotSport

Nisu ovo dobri dani za Partizan!

Navijački sukob zabeležen je danas,, u Nišu, gde je došlo do fizičkog obračuna između dve navijačke grupe. Prema dostupnim informacijama, grupa Mlađe Meraklije napala je Grobare u trenutku dok su crtali grafit u jednom delu grada.

Incident je brzo eskalirao, a tokom sukoba su korišćene i kamenice, što je dodatno uznemirilo građane koji su se zatekli u blizini. Brzom reakcijom policije situacija je smirena, a okolnosti događaja se ispituju.

Ovaj incident dolazi u trenutku pojačanih tenzija oko Partizana, koji je dan ranije, u subotu razočarao svoje navijače na terenu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Crno-beli su u Beogradu odigrali nerešeno protiv Radničkog, iako su imali igrača više više od sat vremena igre .

Uprkos brojčanoj prednosti i pritisku tokom većeg dela utakmice, Partizan nije uspeo da pronađe put do mreže i osvoji sva tri boda.

Remi na domaćem terenu dodatno je produbio nezadovoljstvo među pristalicama kluba, što se uklapa u širi kontekst nervoze i frustracije koji trenutno prate crno-bele.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...