Domaći fudbal Fudbal
11:51 28.01.2026.

NISU BAŠ SVI NA PRODAJU: Stigla ponuda za Njegoša Petrovića, Zbiljić dao jasan odgovor!

Vojvodina Crvena Zvezda, Superliga Srbije 2024/25
FOTO: Starsport

Vojvodina je povukla jasnu crtu i poslala poruku svima koji “njuškaju” oko Karađorđa – Njegoš Petrović nije na prodaju!

Kako prenose izvori bliski klubu, “lale” su odbile ponudu tešku čak 3.000.000 evra za svog kapitena, jer u Novom Sadu smatraju da bi njegov odlazak u ovom trenutku ozbiljno uzdrmao ambicije ekipe.

Petrović (26) je poslednjih sezona postao zaštitno lice Vojvodine i jedan od najvažnijih igrača u veznom redu. Nakon što je klub 2024. godine aktivirao otkupnu klauzulu i završio posao sa španskom Granadom, vezista je izrastao u lidera na terenu i van njega.

Brojke samo potvrđuju njegov uticaj – 81 nastup, 11 golova i sedam asistencija, uz konstantnu ulogu “mozga” ekipe u organizaciji napada.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...