Fudbal
16:53 23.01.2026.

PRONAĐENA ZAMENA ZA VLAHOVIĆA: Gol mašina iz Turske stiže u Juventus!

juventus 2
Printscreen: Instagram/ Juventus FC

Evo o kome je reč!

Prema navodima renomiranog novinara Fabrizija Romana, Juventus i Fenerbahče ponovo su danas stupili u kontakt povodom dogovora oko Jusufa En-Nesirija. Italijanski gigant želi marokanskog napadača na inicijalnu pozajmicu sa opcijom otkupa, dok bi troškove njegove plate u potpunosti pokrili Bianconeri.

Romano otkriva da naknada za pozajmicu neće iznositi 5–6 miliona evra, već će biti smanjena u odnosu na prvobitne procene, kako bi se što pre postigao dogovor. Razgovori su u toku i kreću se u pozitivnom smeru.

Dosadašnja ulaganja u Loisa Opendu i Džonatana Dejvida nisu donela očekivani efekat, dok je Dušan Vlahović van terena do marta zbog povrede adduktora, a u klubu se sve više pomiruju sa tim da će napustiti Torino po isteku ugovora.

Marokanac je prošle sezone ostvario fantastičnih 30 golova i 7 asistencija u svim takmičenjima za Fenerbahče, dok je ove godine već postigao 7 golova u 15 ligaških mečeva.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...