ALEKSANDAR JOVANOVIĆ OTKRIVA: „Hteo sam da ostanem – Nisam mogao da dobijem ni minimum!“
Razlog rastanka!
Grobare je mnogo pogodilo, kada je kapiten i najveći ljubimac navijača Aleksandar Jovanović odlučio da napusti klub. Tražili su krivca za odlazak čoveka koji je bio simbol sigurnosti na golu ‘crno-belih’.
Sada je, po prvi put Aleksandar Jovanović otkrio zašto je tačno napustio Partizan.
„Hteo sam da ostanem u Partizanu! O tome sad prvi put pričam i hoću da razjasnim: bio sam spreman za dogovor. I ostanem u klubu za mnogo manje novca, nego što sam dobio od Kodžaelija. Tražio sam minimalno povećanje plate i u tom slučaju, iako je Kodžaeli izašao sa 50 odsto vrednijom ponudom, prihvatio bih ponudu Partizana.
Razumeo sam trenutak, osetio dobru nameru Predraga Mijatovića i Danka Lazovića, ljudi su dali maksimum u aktuelnom trenutku. Smanjivana su svima primanja, ali ni minimum nisam mogao da dobijem. Turci su bili uporni i rešio sam da odem“ – rekao je Jovanović za Sport Klub.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram