PARTIZAN TOTALNI AUTSAJDER: Monako ubedljivi favorit po kladionicama!
Kladionice su potpuno otpisale crno-bele
Partizan večeras od 19.30 gostuje Monaku u 20. kolu Evrolige kao izraziti autsajder, uz kvotu 8.00 na pobedu i seriju od četiri vezana poraza.
Crno-beli u Monte Karlo stižu sa poslednje pozicije na tabeli Evrolige i učinkom 6-13, dok je Monako označen kao veliki favorit, što potvrđuje i koeficijent 1.20 na pobedu domaćina. Duel je prvi u nizu teških gostovanja za Partizan u ovoj sedmici.
Direktan prenos obezbeđen je na kanalu Arena Sport Premium 1. Posle Monaka, ekipu Partizana u petak očekuje novo gostovanje, ovoga puta Barseloni, u okviru 21. kola elitnog takmičenja.
Trener crno-belih Đoan Penjaroja poručio je da njegov tim ulazi u izuzetno zahtevan period sa tri gostovanja u kratkom roku i potvrdio da za duele protiv Monaka i Barselone neće moći da računa na povređenog Dvejna Vašingtona.