Fudbal Domaći fudbal Evrokupovi
19:59 03.01.2026.

Video Icon VIŠE OD KLUBA – VIŠE OD NAVIJAČA: Delije neizostavne čak i na početku priprema!

Screenshot
FOTO: Screenshot

Zna se koliko su crveno-beli verni!

Fudbaleri Crvene zvezde okupili su se danas na stadionu „Rajko Mitić“ i odradili prvi trening u 2026. godini, čime je zvanično označen početak zimskih priprema pod komandom šefa stručnog štaba Dejana Stankovića.

Na prozivci pred odlazak na pripreme, igrače i stručni štab dočekali su navijači Crvene zvezde, koji su pružili snažnu podršku ekipi uoči izazova koji slede u nastavku sezone.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели FK Crvena zvezda (@crvenazvezdafk)

Uz poruke vere i zajedništva, jasno je stavljeno do znanja da crveno-beli i u 2026. godini imaju punu podršku sa tribina – „Samo za tebe, uvek uz tebe!“

Crveno-beli će glavni deo zimskih priprema obaviti u Turskoj, gde će kroz intenzivan rad i kontrolne utakmice pokušati da podignu formu pred nastavak takmičarske godine.

Vremena za uigravanje nema mnogo, jer već za manje od tri nedelje Crvenu zvezdu očekuje novi evropski izazov. U okviru sedmog kola Liga Evrope, beogradski tim će gostovati u Švedskoj, gde će odmeriti snage sa ekipom Malmea, u meču gde se overava proleće.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...