Evroliga Košarka
15:19 11.12.2025.

NIK KALATES PRED DERBI: „Postoji ekstra motivacija!“

Partizan v Barcelona, Euroleague, season 2025/2026, round 8
Belgrade, Serbia. 31th Oct, 2025. Head Coach of Partizan, Zeljko Obradovic and Nick Calathes during Euroleague basketball match between Partizan and Barcelona on October 31. 2025. in Belgrade, Serbia. (photo by Pedja Milosavljevic/STARSPORT ©)

Svestan je važnosti duela!

U petak veče nas očekuje prvi ovosezonski ‘večiti derbi’. Partizan na svom terenu dočekuje Crvenu zvezdu, a uoči tog meča, grčki plejmejker Nik Kalates je rekao:

„Lično, uzbuđen sam što ću igrati ovakvu jednu utakmicu, uvek kada igrate ovakve mečeve postoji ekstra motivacija. Kao tim smo spremni za izazov. Imali smo nekoliko dobrih utakmica i miislim da možemo iskoristiti momentum da nastavimo u istom ritmu. Ovakve utakmice vam mogu promeniti sezonu, dati vam ekstra podsticaj za dalje. Uzbuđeni smo, spremni, i pokazaćemo to na terenu“ – rekao je Kalates, te potom dodao:

„Očito da postoje usponi i padovi, ali za nas je važno da ostanemo fokusirani na meč protiv Zvezde. Navijači su tu uz nas od početka sezone, nadam se da će nastaviti da nam daju podršku i da ćemo im mi uzvratiti“

O treneru Ocokoljiću.

„Radi dobar posao, očito je uskočio nenadano u ovi ulogu, u teškoj situaciji, ali radi odlične stvari. Igramo dobru košarku i daje nam esktra podsticaj.“ – poručio je on.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...