SALAH POLUDEO NAKON NOVOG GREJANJA KLUPE: Ja sam toliko toga uradio za klub, pa valjda sam se izborio za mesto!
Besan je Egipčanin!
Utakmica 15. kola Premijer lige između Lidsa i Liverpula donela je jedan od najdramatičnijih mečeva sezone. Domaći su uspeli da izvuku bod u nadoknadi vremena, dok je Liverpul još jednom pokazao ozbiljne slabosti u završnici susreta.
Posle meča, Mohamed Salah, izuzetno je razočaran:
– Veoma sam razočaran. Toliko sam uradio za ovaj klub, svi to znaju, pogotovo prošle sezone. Deluje mi kao da me klub baca pod autobus. Kao da neko želi da ja budem krivac za sve.
– Mnogo puta sam rekao da imam dobar odnos sa trenerom, a sada odjednom nemamo nikakav. Ne znam zašto. Deluje kao da neko ne želi da budem ovde.
Dodao je:
Ako se ovo događa negde drugde, klub bi stao iza svog igrača. Ja sam ovde dao toliko toga da zaslužujem poštovanje. Ne moram svakog dana da se borim za svoje mesto – zaradio sam ga.