Evroliga Košarka
23:10 04.12.2025.

GORDON HERBERT NAKON DUELA SA PARTIZANOM: „Pisao sam Željku – Čestitam Partizanu!“

PARTIZAN BAYERN 040
PARTIZAN BAYERN 040

Njegovo viđenje susreta!

U okviru 14. kola Evrolige, Partizan je na svom terenu dočekao Minhenski Bajern. Pobedu je ostvarila domaća ekipa – 92:85. Nakon duela u Beogradskoj areni, trener Bajerna – Gordon Herbert je rekao:

„Čestitam Partizanu pre svega. Očigledno 17 izgubljenih lopti i 14 dozvoljenih ofanzivnih skokova znače skoro 20 poseda više za njih i tada je teško pobediti košarkaški meč. Tokom prvog poluvremena sam osetio da idemo u pravom smeru, ali smo izgubili momentum odmah na startu treće četvrtine“ – rekao je Herbert.

Nema Željka, koliko je to promenilo plan?

“Pisao sam Željku pre par dana. Očigledno da je bilo čudno imajući u vidu situaciju, ali je naš fokus bio samo na nama. Lično, mislim da je Željko bio uzor mnogim trenerima i ovo je tužna situacija za evropsku košarku. Videti i Željka Obradovića i Ettorea Messinu kako napuštaju u istoj nedelji”, zaključio je trener Bajerna.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...