Košarka
11:05 01.12.2025.

NE ODLAZI SAM: I Željkov najbliži saradnik podneo ostavku, novi trener još na čekanju!

Željko Obradović
Partizan vs FMP season 2025/2026, round 3, Group A

Bura u Partizanu i dalje traje!

Košarkaši Partizana sledeći meč igraju 4. decembra, kada će u okviru Evrolige odmjeriti snage sa Bajernom iz Minhena. Na klupi crno-belih neće biti Željko Obradović, a u medijima se već spekuliše o imenu koje bi moglo da preuzme ulogu privremenog trenera.

Međutim, legendarni stručnjak nije otišao sam — nakon njega je ostavku podneo i njegov najbliži saradnik.

„Što se tiče stručnog štaba, Vladimir Androić je takođe podneo neopozivu ostavku. Prihvatili smo je“, izjavio je Ostoja Mijailović.

O novom treneru još nije bilo reči:

„Do danas nismo kontaktirali nijednog trenera. Prvo želimo da imenujemo sportskog direktora. Sa Trinkijerijem se nisam video od kada je otišao iz Partizana. Ne želim da licitiram imenima“, dodao je Mijailović.

Aleksandar Matović će najverovatnije voditi Partizan na narednom meču protiv Bajerna, što mu neće biti prvi put u karijeri. Uz njega će biti Mirko Ocokoljić.

Još uvek nije poznat status Josea Marije Iskjerda, još jednog člana stručnog štaba, koji navodno nije bio prisutan na treningu u subotu u „Beogradskoj areni“.

Očekuje se da svi detalji budu poznati do 4. decembra, kada će utakmica početi u 20:45, a crno-beli će dočekati Bajern pred svojim navijačima.

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...