Evroliga Košarka
23:20 02.11.2025.

PEH ZA ATAMANA: Panatinaikos oslabljen stiže na megdan Crvenoj zvezdi!

Partizan Mozzart Bet Belgrade v Panathinaikos AKTOR Athens Turkish Airlines EuroLeague
Ergin Ataman, Head Coach of Panathinaikos leaves the court after the round 14 Turkish Airlines EuroLeague Regular Season match between Partizan Mozzart Bet Belgrade and Panathinaikos AKTOR Athens at Belgrade Arena (Beogradska Arena) on December 05, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Dimitrije Vasiljevic/STARSPORT)

Ozbiljan problem za Grke pred put u Beograd

Panatinaikos neće moći da računa na centra Omera Jurtsevena zbog istegnuća aduktora, dok su i Lesor i Holms van terena, što dodatno komplikuje situaciju pred meč u Beogradu.

Grčki tim igra u sredu od 20 sati protiv Crvene zvezde u 9. kolu Evrolige, a Jurtseven je potvrđeno medicinskim testovima povređen i neće nastupiti u narednim utakmicama.

Povreda turskog reprezentativca je istegnuće levog aduktora drugog stepena, što znači odsustvo iz svih narednih duela dok se ne oporavi.

Pored Jurtsevena, Panatinaikos još uvek ne može da računa na Matijasa Lesora i Rišona Holmsa; Holms bi mogao da se vrati krajem novembra, dok datum povratka Lesora još nije poznat.

Omer Jurtseven u Evroligi ove sezone beleži prosečno 8,8 poena, 4,8 skokova i 1,1 asistenciju po meču za 16:58 minuta u osam utakmica, dok u domaćem takmičenju prosečno postiže 13,3 poena, 7,7 skokova i 1,3 blokade u tri odigrane utakmice.

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...