Košarka AdmiralBet ABA Liga
17:01 19.10.2025.

NAJTEŽE JE DOBITI DOBIJENE UTAKMICE: Saša Obradović surovo iskren!

Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade v real Madrid Euroleague 2025/2026
Sasa Obradovic, Head Coach of Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade celebrate during 2025/2026 EuroLeague Round 5 match between Crvena Zvezda and Real Madrid at Belgrade Arena on October 17, 2025 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Saša Obradović pred duel sa Ilirijom: „Najvažniji su zajedništvo i pristup“!

Trener Crvene zvezde Saša Obradović izneo je očekivanja pred meč sa Ilirijom u okviru ABA lige, koji se igra u ponedeljak od 18 časova u hali „Aleksandar Nikolić“.

Nakon duela sa Zadrom i slobodnog kola, crveno-beli će na svom parketu ugostiti novajliju u regionalnom takmičenju.

„Znamo kakav bi ambijent voleli da imamo, kao što priželjkujemo podršku naših navijača u ovoj važnoj utakmici. Trenirali smo, pričali i analizirali naše greške iz prethodnih mečeva, kako bismo ih smanjili, eliminisali i napredovali. Međutim, stalno napominjem – zajedništvo i tim, to je važno. Moramo da nastupimo kao tim i da imamo dobar pristup, jer najteže je dobiti utakmice koje si već ‘dobio’“, istakao je Obradović.

Trener crveno-belih dodao je da je ključ u pravom mentalnom pristupu i disciplini:
„Ono što je meni kao treneru važno, pristup mora da bude dobar, kao što na svakom treningu moraš da imaš dobar odnos. Pokušaćemo da uvedemo pojedine igrače, njihov broj se uvećava, oporavljaju se, i to je jedna od stvari koje moramo da vidimo u ovoj utakmici.“

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...