WTA Tenis
11:55 17.10.2025.

Video Icon OLGA NIJE MOGLA DA VERUJE: Čehinja prekinula snove srpske teniserke posle drame u tri seta!

WTA 250 Serbia Ladies Open 2021
Tennis-WTA 250 Serbia Ladies Open 2021 Olga Danilovic v Kamilla Rakhimova (RUS) Beograd, 18.05.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Dalje nije mogla!

Srpska teniserka Olga Danilović završila je svoj nastup na WTA 250 turniru u četvrtfinalu, poražena od Tereze Valentove iz Češke. Posle više od dva sata borbe, rezultat je glasio 4:6, 6:2, 6:3 u korist 78. igračice sveta.

Prvi set prošao je u izjednačenoj borbi, ali je Čehinja uspela da anulira dva Olgina brejka i odnese set. Olga se nije predavala — u drugom setu uspela je da preokrene situaciju i uz dva brejka izjednači rezultat.

Treći set počeo je obećavajuće za Danilovićevu, koja je odmah uzvratila za brejk, ali je Valentova potom osvojila još dva i tako osigurala plasman u polufinale. Srpska teniserka i dalje čeka svoj sledeći veliki rezultat na WTA turniru, prvi od Ruena prošlog aprila.

Valentova će u borbi za finale igrati protiv Rumunke Žakline Kristijan, dok Olga ostaje fokusirana na naredne izazove i prilike da se vrati među najbolje.

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...