Fudbal
10:33 12.10.2025.

PONOVO MRŽNJA U SRBIJI, AKTUELNE KAZNE SU NEDOVOLJNE: Tzv. Kosovo se žali FIFA i UEFA zbog meča Srbije i Albanije!

Serbia vs Albania, Group K World Cup 2026 European Qualifiers
Leskovac, Serbia. 11th Oct, 2025. Serbia's vies with Albania's during the Group K World Cup 2026 European Qualifiers football match between Serbia and Albania on October 11. 2025. in Leskovac, Serbia. (photo by Pedja Milosavljevic/STARSPORT ©)

Kako god da se meč završio verujemo da je ovo saopštenje spremno odavno!

Fudbaleri Srbije poraženi su u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine od selekcije Albanije Leskovcu, a konačan rezultat bio je 0:1 za goste.

Povodom skandiranja „Kosovo je Srbija“ i zastave sa motivima „nema predaje“ na jednoj od tribina, oglasio se FS Tzv. Kosova, saopštenjem koje je apsolutno irelevantno za sve što se sinoć dešavalo.

FFК osuđuje skandiranja protiv Кosova i provokativne transparente na utakmici Srbija – Albanija. Fudbalski savez Кosova najoštrije osuđuje skandiranja protiv Кosova i provokativne poruke istaknute na tribinama stadiona u Leskovcu sa srpskom zastavom na mapi Кosova tokom utakmice između Srbije i Albanije,“ navodi se u saopštenju i dodaje:

„Ove scene, nažalost, nisu nove na srpskim stadionima, gde se podsticanje mržnje i uvredljive poruke prema susednim zemljama i dalje ponavljaju bez dovoljne kazne. FFК ocenjuje da takve akcije protivreče duhu sportskog ponašanja, principima poštovanja i vrednostima koje UEFA i FIFA zastupaju.“

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...