Košarka Evroliga
13:40 11.10.2025.

ZVANIČNO POTVRDIO KLUB: Saša Obradović je novi trener Crvene zvezde!

Crvena Zvezda mts Belgrade v AS Monaco 2022/2023 Turkish Airlines EuroLeague
Head coach Sasa Obradovic kisses the logo of Crvena Zvezda during the 2022/2023 Turkish Airlines EuroLeague Regular Season match between Crvena Zvezda mts Belgrade and AS Monaco at Aleksandar Nikolic Hall on January 12, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Sada je sve jasno!

Saša Obradović će po drugi put da preuzme Crvenu zvezdu posle odlaska Janisa Sferopulosa, a ovo znači da će posle nekoliko godina pasti i zvanično pomirenje sa klubom.

Klub je na društvene mreže okačio kriptičan video da dolazi do novog početka, uz klečanje pred grbom na centru, koji je i više nego jasna aluzija na potez Saše Obradovića iz 2023. godine.

 

– Novi trener našeg prvog tima od danas je i zvanično Saša Obradović, nekadašnji prvotimac i trener našeg kluba.

Obradović je veliki deo igračke karijere proveo upravo u Crvenoj zvezdi za koju je igrao u tri navrata, a tokom pandemije kovida 2020. godine bio je i trener crveno-belih. Prethodni klub bio mu je Monako sa kojim je prvi put u istoriji ušao u plej-of Evrolige, a u sezoni 2022/23 je stigao i do fajnal-for turnira – saopštio je klub.

 

Saša je već jednom predvodio Crvenu zvezdu, pre pet godina, ali se nakon niza loših rezultata i navodnih unutrašnjih prepirki, klub zahvalio svojoj legendi.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...