Reprezentacija Fudbal
14:55 11.09.2025.

ŠIRER GLEDAO PETARDU: Evo šta legenda kaže o meču Srbije i Engleske!

Alan Širer
FOTO: Printscreen/YouTube

Imao je lepe reči za tim Tomasa Tuhela

Fudbalska reprezentacija Engleske savladala je Srbiju rezultatom 5:0 u drugom kolu kvalifikacija, čime je nakon remija sa Andorom napravila preokret i oduševila navijače. Legenda engleskog fudbala i stručni komentator Alan Širer ocenio je da je to najbolji prikaz igre koji su očekivali.

Pobeda protiv Srbije je sve što smo želeli da vidimo od Engleske“, rekao je Širer i dodao da se nada da će ovakav rezultat biti odskočna daska za selektora Tomasa Tuhela i tim ka sigurnom plasmanu.

On je naglasio da je meč protiv Srbije potpuna suprotnost bezidejnoj i sporoj igri iz prvog kola protiv Andore.

„Imala je brzinu, energiju, igrače koji su bili hrabri, napadali su odbranu protivnika i postigli mnogo golova. Mnogo radije bismo gledali ovo nego sporu i tešku partiju kao što je bila protiv Andore“, poručio je Širer.

Komentarišući stanje u timu, istakao je da konkurencija za mesta donosi dodatnu snagu selekciji.

Engleska pravi male korake. Konkurencija za mesta je ono što menadžer želi. Ima toliko pozitivnih stvari i toliko igrača koji se bore za pozicije, tako da to mora biti pravi plus za menadžera“, rekao je Širer.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...