Evrokupovi Domaći fudbal Fudbal
16:18 03.08.2025.

VLADA VELIKO INTERESOVANJE ZA ZVEZDIN MEČ SA LEHOM: Uprava nudi navijačima povoljnije mogućnosti!

ZVEZDA LINKOLN 148
FOTO: Starsport

Za svakog po nešto!

U susret prvom meču protiv Leha iz Poznanja, interesovanje navijača Crvene zvezde za karte već beleži ozbiljne brojke – više od 10.000 ulaznica za prvi duel na „Marakani“ već je prodato.

Crveno-beli će najpre gostovati u Poljskoj u sredu, dok će se revanš odigrati 12. avgusta od 21 čas na stadionu „Rajko Mitić“.

Ulaznice za predstojeći duel mogu se kupiti na blagajnama stadiona, a iz kluba posebno naglašavaju pogodnosti koje donosi kupovina premijum sezonske karte, predstavljajući je kao najisplativiju varijantu za sve navijače.

Crvena zvezda je u saopštenju podsetila da klub i ove sezone očekuju izazovi na više frontova, u Superligi Srbije, Kupu Srbije i evropskim takmičenjima.

– Premijum sezonska karta uključuje sve domaće utakmice tokom cele sezone uključujući mečeve kvalifikacija za evropska takmičenja, sve mečeve ligaške faze, potencijalno evropsko proleće kao i utakmice Superlige i Kupa Srbije. To znači da sa jednom kartom, bez dodatnih troškova, imate mogućnost da prisustvujete svim duelima koje Zvezda igra pred svojom publikom – navodi se na zvaničnom sajtu Zvezde.

– Kada se uporedi sa cenom pojedinačnih ulaznica, prednost premijum sezonske karte je očigledna. Cena premijum sezonske karte niža je od zbirne cene ulaznica za samo četiri utakmice ligaške faze evropskog takmičenja. Drugim rečima, uz premijum sezonsku kartu dobijate evropske spektakle, ali i sve domaće utakmice, po nižoj ceni nego što biste platili samo nekoliko evropskih mečeva – dodaje se u saopštenju šampiona Srbije.

Klub dodatno ističe da je ovu vrstu karte moguće kupiti i na rate, i to po cenama koje su ostale iste kao i prethodnih sezona. Za detaljnije informacije, navijačima je na raspolaganju Servis za članstvo.

Takođe, svi oni koji se odluče da kupe četiri premijum sezonske karte ostvaruju popust od 10 odsto, koji se automatski primenjuje prilikom plaćanja.

– Osim uštede, premijum sezonska karta je i znak pripadnosti. To je podrška koju naši fudbaleri osećaju svakog minuta igre. To je mesto na stadionu koje vas čeka, bez čekanja u redovima i bez brige o dostupnosti karata za velike utakmice. Kupovina premijum sezonskih karata moguća je u Servisu za članstvo stadiona ‘Rajko Mitić’, kao i onlajn putem – saopšteno je iz Zvezde.

Cene se razlikuju u zavisnosti od tribine i da li se radi o obnovi ili prvoj kupovini. Severna tribina košta 9.500 dinara za obnovu i 11.900 za novu kartu, dok su cene na istoku 15.500, odnosno 17.900 dinara. Za zapadnu tribinu potrebno je izdvojiti 19.500 (obnova) ili 21.900 dinara (kupovina), dok su ulaznice za tribinu „Siniša Mihajlović“ 33.000 dinara za obnovu i 55.000 za nove vlasnike.

1
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...