Fudbal
09:39 13.07.2025.

ZBOG OVAKVIH STVARI JE FUDBAL NAJVAŽNIJA SPOREDNA STVAR NA SVETU: Di Marija se vratio kući, postigao pogodak i zapalio stadion! (VIDEO)

GvrwtE5WkAAEkrb
FOTO: X@RosarioCentral

Anhel Di Marija ponovo u dresu Rosario Centrala posle 18 godina!

Anhel Di Marija je sinoć doživeo emotivan povratak u klub u kojem je započeo svoju profesionalnu karijeru – Rosario Central. U uvodnom kolu argentinskog Klausura prvenstva, Holanov tim je dočekao Godoj Kruz, a „El Fideo“ je zauzeo svoje mesto u startnoj postavi.

Nagađanja o tome da li će Di Marija početi utakmicu trajala su danima, ali je konačna odluka bila potvrda želje i igrača i navijača ikona se vratila na teren Gigante de Arrojita. Pre izlaska na zagrevanje, saigrači su mu ukazali posebno poštovanje dozvolili su mu da sam izađe na teren i doživi trenutak o kojem je, kako je više puta rekao, dugo sanjao.

Stadion je eksplodirao u ovacijama. Di Marija je pozdravio publiku vidno dirnut, a emocije su bile toliko jake da su mu krenule suze. Srce i duša navijača Centrala ponovo su se stopili s čovekom koji je klub napustio još 16. jula 2007. godine, nakon meča protiv Kolona. Prošlo je tačno 6.571 dan, a sada, u 36. godini života, Di Marija započinje novo poglavlje u svom rodnom gradu.

Publika je još jednom dokazala da je fudbal mnogo više od igre – to je emocija, pripadnost, i večna ljubav između igrača i navijača. Rosario Central je dočekao svog sina povratnika na veličanstven način.

3
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...