OBRADOVIĆ NAŠAO ZAMENU: On stiže u Partizan umesto Bogdana Karaičića! (FOTO)
Veliko pojačanje u Humskoj pogotovo nakon odlaska čoveka koji je doneo ekipi titulu u KLS-u
Mirko Ocokoljić, nekadašnji pomoćni trener Monaka, preuzeće mesto u stručnom štabu Partizana nakon odlaska Bogdana Karaičića, koji je postao prvi trener grčkog Arisa, saznaje Telesport.
Ocokoljić je u prethodnoj sezoni bio deo stručnog štaba Saše Obradovića u Monaku, a ranije je radio i sa Zvezdanom Mitrovićem u istom klubu. Njegovo imenovanje u crno-belom taboru dolazi u trenutku kada Partizan ulazi u novu fazu priprema za sledeću sezonu u domaćem prvenstvu i Evroligi.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
Dolaskom Ocokoljića, Željko Obradović popunio je upražnjeno mesto u svom timu i kompletirao trenerski kadar uoči odlaska na pripreme. Karaičić, koji je prethodno bio jedan od ključnih članova stručnog štaba, odlučio se za samostalnu karijeru i preuzeo klupu renomiranog Arisa iz Soluna.
Ocokoljićev dolazak ocenjuje se kao logičan potez s obzirom na njegovo iskustvo u evroligaškim sistemima i saradnju sa trenerima s vrha evropske košarke.