POTPUNA LUDNICA U HUMSKOJ: Vašington s bakljom u ruci, Grobari dočekali šampione! (VIDEO)
Posle osvajanja titule prvaka Srbije, crno-beli su stigli u Beograd, gde ih je dočekalo more navijača!
Košarkaši Partizana osvojili su titulu prvaka Srbije, savladavši Spartak iz Subotice sa 2:0 u finalnoj seriji. Nakon što su u drugom meču slavili sa 93:79 u hali „Dudova šuma“, crno-beli su u Beograd doneli još jedan pehar, pored onog osvojenog u ABA ligi.
Najbolji pojedinac finala bio je Dvejn Vašington, koji je briljirao sa 41 poenom i zasluženo poneo titulu MVP-a. Iako je tokom dodele nagrade bilo zvižduka od strane Grobara, to nije pokvarilo slavlje.
Po povratku u Beograd, ispred stadiona u Humskoj, košarkaše Partizana dočekali su brojni navijači. Grobari su organizovali vatreno slavlje – upaljene su baklje, pevale su se navijačke pesme, a atmosfera je bila na ivici eruptivnog.
U centru pažnje ponovo je bio Vašington, koji se pridružio slavlju, zapalio baklju i pevao uglas sa navijačima, dodatno podižući atmosferu. Bio je to emotivan trenutak i pravi znak jedinstva između tima i najvernijih navijača.