Fudbal Domaći fudbal
12:57 18.06.2025.

VRANJE PONOVO IMA PRVOLIGAŠA: Svečana ceremonija povodom osvajanja Srpske lige Istok!

vranje
FOTO: FSRIS

Dinamo jug naredne sezone u drugom, po jačini, rangu srpskog fudbala!

Fudbalski klub Dinamo jug trijumfalno je okončao takmičenje u Srpskoj ligi Istok i novi je član Prve lige Srbije. Tim povodom na Gradskom stadionu organizovana je vrlo lepa ceremonija dodele izuzetnog pehara i medalja fudbalerima i članovima rukovodstva kluba.

Kapitenu novog prvoligaša Milanu Tasiću pehar je uručio Vladan Gašić, prvi potpredsednik FSRIS, a medalje su uručivali još predsednik regiona Zoran Ignjatović, potpredsednik Miloš Mitrović, generalni sekretar Jovan Marjanović, kao i potpredsednik Pčinjskog okruga Dejan Trajković.

vr
FOTO: FSRIS

Svečanost je upriličena i dodelom pehara i medalja omladincima Dinama jug koji su osvojili titulu prvaka u Drugoj omladinskoj ligi.

Kapitenu Andriji Mladenoviću pehar je uručio predsednik FSRIS Zoran Ignjatović.

Nagrade su uručene i FK PrestižJoca Ristić čiji su pioniri trijumfovali u Drugoj ligi grupa Jug, a pobednički pehar podigao je kapiten Sava Mitić.

v
FOTO: FSRIS

 

3
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...