AdmiralBet ABA Liga Košarka
13:37 03.06.2025.

ZA OVE STRANCE SE ODLUČIO ŽELJKO OBRADOVIĆ ZA KLS: Dva šokantna podatka za Grobare!

Partizan Mozzart Bet Belgrade v EA7 Emporio Armani Milan Turkish Airlines EuroLeague
FOTO: Starsport

Veliki problem za crno-bele!

Košarkaški region sa nestrpljenjem čeka veliko finale ABA lige u kojem će snage odmeriti Partizan i Budućnost!

Crno-beli su u dramatičnom trećem meču polufinala savladali opasni Dubai, dok je Budućnost u nezaboravnoj završnici druge majstorice pobedila Crvenu zvezdu, i to neverovatnom trojkom Mekinlija Rajta u poslednjoj sekundi!

Prema trenutnom rasporedu, finalna serija kreće u četvrtak, 5. juna 2025. godine. Zahvaljujući boljoj poziciji iz regularnog dela sezone, Budućnost ima prednost domaćeg terena – prva dva duela igraju se u Podgorici.

Serija se potom seli u Beograd, gde će Partizan ugostiti rivala u trećoj i, ako bude potrebe, četvrtoj utakmici. Eventualna peta utakmica odlučivala bi se ponovo u dvorani Morača.

Ipak, crno-belima se u međuvremenu umetnula još jedna obaveza, a to je polufinale KLS. Oni će u sredu, 4. juna, morati da odigraju meč protiv FMP-a, licencirani su svi igrači, a od stranaca Željko je, kako javlja Mozzart Sport, izabrao da će Superligu Srbije igrati Frenk NilikinaDvejn Vašington, Isak Bonga i Ajzea Majk.

Kako pomenuti izvor piše, u sastavu neće biti ni Karlika Džounsa, ni njegovog prezimenjaka Tajrika, ali ni Sterlinga Brauna.

6
1

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...