AdmiralBet ABA Liga Košarka
21:18 26.05.2025.

SKANDAL U PODGORICI: Igrači Crvene zvezde zasuti predmetima, uvrede na račun supruge Nemanje Nedovića! (VIDEO)

Screenshot 2025 05 26 211316
FOTO: Printscreen

Leteli upaljači, kovanice, a ni porodice igrača nisu bile pošteđene sramnih uvreda!

Tokom prvog polufinalnog meča ABA lige između Crvene zvezde i Budućnosti u Podgorici, dogodio se veliki skandal. Već pri izlasku košarkaša Crvene zvezde na teren dvorane Morača, navijači Budućnosti, poznati kao Varvari, počeli su da bacaju razne predmete — upaljače, kovanice i druge objekte.

Atmosfera je od početka bila izrazito neprijateljska. Tokom zagrevanja usledile su i uvrede, među kojima su se posebno istakle sramne poruke upućene Mini Nedović, supruzi igrača Nemanje Nedovića. Ovo nije prvi put da se našla na meti uvreda navijača Budućnosti.

Iako su članovi Crvene zvezde pokušali da uklone predmete sa terena, sve je zabeleženo kamerama, a incident je bacio senku na ovaj važan sportski duel.

0
2

Komentar(1)

  1. Цетињски каже:

    Шта је ово при линчу у Пиониру који делије спроводе годинама без казне

    1
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...