Košarka Evroliga
17:06 22.05.2025.

TURČIN U PARTIZANU?! Sve je moguće!

Panathinaikos v Partizan, Euroleague basketball match, regular season
Cedi Osman during regular season Euroleague basketball match between Panathinaikos and Partizan in Athens, Greece on Jan. 9, 2025. photo: STARSPORT

Bilo bi sjajno za srpsku košarku!

Ovog vikenda na programu je Fajnal for Evrolige, gde četiri najbolje ekipe na kontinentu žele da osvoje najprestižniji trofej evropske košarke.

Jedan od favorita jeste Panatinaikos, a njegov košarkaš Džedi Osman priča u superlativu o Partizanu za Mozzart Sport.

„Pričali smo tokom sezone stalno o Partizanu sa svim saigračima, čak i sa Papapetruom koji je takođe igrao tamo i pričao nam je svašta. To za navijanje dolazi iz detinstva, naravno i zbog majke koja je iz Srbije.“

„Često sam igrao protiv Partizana, ali sam uvek išao na utakmice i dok sam bio u Bosni, kao i kad sam bio dete i uvek sam voleo da gledam Partizan. Mislim da je to bilo u vreme kada je tim vodio Duško Vujošević, a igrao Dušan Kecman, odnosno ta Fajnal-for sezona“.

A da li može da pojača redove kluba uz Humske?
„To se nikad ne zna“

11
2

Komentar(1)

  1. Franjolinac kaže:

    Kao da jedan nije dovoljan..

    0
    0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...