Evroliga Košarka
09:21 18.05.2025.

MOGU DA DOVEDEM BOLDVINA, ŠORTSA I VEZENKOVA: Janaj najavio juriš Hapoela na Fajnal for!

HAPOEL
Printscreen: Instagram/ @hapoeltlvbc

Prilično arogantno!

Kontroverzni predsednik Hapoela Tel Aviv, Ofer Janaj, ponovo je privukao pažnju javnosti svojom smelom izjavom o ambicijama kluba u predstojećoj sezoni Evrolige. On tvrdi da tim ne ulazi samo da bi učestvovao, već da ima ozbiljnu želju da se domogne Fajnal fora.

„Želimo Fajnal for Evrolige. Neće biti lako, ali imamo Dimitrisa Itudisa, zna on šta je potrebno. Cela Evropa je uzbuđena da vidi kako ćemo probiti led i doći do, a možda i osvojiti Fajnal for,“ izjavio je Janaj.

On dodaje da se oseća kao autsajder:
„Možda ne u poređenju sa Makabijem, ali sa Realom, Olimpijakosom i Panatinaikosom, sigurno jesmo.“

Kada je u pitanju dovođenje pojačanja, Janaj je bez zadrške poručio:
„Vejd Boldvin, nema problema, možemo ga lagano dovesti. Ti-Džej Šorts, mogu i njega da dovedem, samo nisam siguran da li želim. Mogu dovesti Vezenkova, on je zvezda Olimpijakosa pod ugovorom.“

Za Edija Tavaresa nije imao milosti:
„Ne verujem da ću da dovedem Tavaresa, on je prošlo vreme košarke.“

Govorio je i o Kostasu Slukasu:
„Naravno da sam mislio i o Kostasu Slukasu, ali bi to verovatno prouzrokovalo probleme sa Janakopulosom. On se približava kraju karijere i ja želim igrače koji mi mogu pomoći u naredne tri godine.“

Izgleda da nas očekuje uzbudljiva sezona – kako na terenu, tako i van njega – s obzirom na to da Janaj već sada najavljuje spektakl.

0
3

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...