AdmiralBet ABA Liga Košarka
08:32 08.04.2025.

JAGO ISKORISTIO PRILIKU I SLIKAO SE SA LEGENDARNIM HRVATOM: „Uvek je posebno videti te!“ (FOTO)

Crvena Zvezda v Olympiacos, Euroleague basketball match, regular season, round 15
FOTO: Starsport

Sarađuju u reprezentaciji Brazila!

Dominantno izdanje Crvene zvezde u 26. kolu ABA lige nije prošlo nezapaženo ni van granica Srbije. Beogradski tim je u dvorani Dražena Petrovića demonstrirao ozbiljnu razliku u kvalitetu i slavio protiv Cibone rezultatom 107:81, dok je meč s tribina pratio i jedan poznati gost – Aleksandar Aco Petrović, bivši selektor Hrvatske, a sadašnji strateg košarkaške reprezentacije Brazila.

Petrovićev fokus bio je, očekivano, na nastupu Jaga dos Santosa, ključnog čoveka njegovog nacionalnog tima. Brzonogi plejmejker imao je zapažen učinak – 12 poena, 10 asistencija i ukupan indeks 21, što je svakako zadovoljilo visoke kriterijume iskusnog stručnjaka.

Posle susreta, Petrović i Jago su iskoristili priliku za zajedničku fotografiju, koju je hrvatski trener potom podelio sa svojim pratiocima na društvenoj mreži X uz poruku:

Ovog leta nas očekuje Američki kup u Nikaragvi, gde Brazil ima velike ambicije – istakao je Petrović.

Usledio je i brz odgovor Jaga dos Santosa, koji nije krio emocije:

Uvek je posebno videti te treneru, idemo – poručio je košarkaš Zvezde, aludirajući na izazove koji ih čekaju u dresu Selesaa.

5
1

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...