Fudbal
11:41 02.04.2025.

OVO NIKO NIJE OČEKIVAO, POZNATI SRPSKI TRENER VODI JEDAN OD KLUBOVA: Ovo će biti prva SK utakmica koja se prenosi na Arena Sport TV!

VojvodinaRadnicki Nis
Fudbal Soccer Jelen super liga Vojvodina Radnicki Nis Nenad Lalatovic (L) and Milan Rastavac(R) Novi Sad 16.04.2016 Foto:Nenad Mihajlovic/Starsportphoto

Nikada nećete pogoditi o kome je reč!

Došao je i taj dan, ekskluzivna prava prenosa koje je u svom vlasništvu imao Sport Klub sada su u rukama Arena Sport TV, a zanimljivo je koji će prvi meč biti prenošen na Telekomovoj sportskoj televiziji.

Naime, u pitanju je duel grčkog Kupa između OFI sa Kirta i Asterasa iz Tripilosa, a meč je zakazan za 16.00 časova na Arena Sport 1 kanalu.

Zanimljivo je da klub sa ostrva vodi Milan Rastavac, srpski trener, koji je čak nedavno bio i šef struke današnjeg rivala, gde je u prvom mandatu imao više uspeha.

0
1

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...