
FOTO: Printscreen
HAOS U TURSKOJ: Tadićev i Kostićev saigrač pogođen u glavu! (VIDEO)
Pogođen je tokom proslave gola!
Anderson Taliska, fudbaler Fenerbahčea, našao se na zemlji nakon što je proslavio pogodak na gostovanju protiv Alanjaspora u 23. kolu turske Superlige.
Istanbulsku ekipu do vođstva je doveo Sebastijan Simanski u 22. minutu, a prednost je udvostručena u 42. minutu, kada je Taliska zatresao mrežu posle preciznog centaršuta Filipa Kostića. Međutim, ono što je usledilo bacilo je senku na ovaj trenutak.
Dok je slavio gol pred tribinom sa domaćim navijačima, na teren su počeli da lete različiti predmeti. U jednom trenutku, plastična čaša puna vode pogodila je Brazilca u glavu, nakon čega je pao na travu.
Bir tane futbol teröristinin çıkıp Talisca’ya su attıktan sonra olay yerine gelen Fred’in kudurtmasına bakın acil
— Glarung (@GlarungYedek) February 9, 2025
Srećom, igrač Fenerbahčea nije pretrpeo ozbiljnije posledice i ubrzo je mogao da nastavi meč zajedno sa svojim saigračima, među kojima su i srpski reprezentativci Filip Kostić i Dušan Tadić.