Evroliga Košarka
13:59 13.01.2025.

NEDOVIĆ UPITAN ZA UTAKMICU SA FENERBAHČEOM?! Poznat stepen povrede Zvezdinog beka!

Crvena Zvezda v Baskonia Vitoria Gasteiz Turkish Airlines EuroLeague
Nemanja Nedovic, #36 of Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade and Ioannis Sfairopoulos, Head Coach of Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade during the 2024/2025 Turkish Airlines EuroLeague match between Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade v Baskonia Vitoria Gasteiz at Stark Arena on October 09, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Vatroslav Hladny/Starsport.rs ©)

Nije teža povreda u pitanju!

Nemanja Nedović, košarkaš Crvene zvezde, pretrpeo je povredu tokom utakmice ABA lige, u kojoj je njegov tim poražen od ekipe Dubaija.

Tokom treće četvrtine meča, Nedović je osetio nelagodnost u zadnjoj loži i bio primoran da napusti teren. Prema izveštaju „Meridian sporta“, nakon obavljenih medicinskih pregleda, potvrđeno je da povreda nije ozbiljna i da se radi o blažem istegnuću.

Očekuje se da će se iskusni bek brzo vratiti na parket, ali nije izvesno da li će biti u stanju da pomogne svom timu već u sredu, kada Crvena zvezda u okviru 21. kola Evrolige igra protiv Fenerbahčea. Verovatnije je da će Nedović biti spreman za duel sa Monakom, koji je zakazan dva dana kasnije u beogradskoj „Areni“.

Standings provided by Sofascore
0
1

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...