Evropske lige Fudbal
18:41 01.11.2024.

E OVO BI BILA BOMBA: Mitrović dobija novu zvezdu u svom timu?!

Screenshot 2024 11 01 180723
FOTO:Printscreen/Instagram/realmadrid

Izbor za zlatnu loptu napravio problem!

Fudbaler Reala i reprezentativac Brazila, Vinisijus Žunior doživeo je šokantni poraz u trci za Zlatnu loptu, koja je umesto njega pripala Rodriju. Ova vest uzburkala je duhove u Madridu, a Florentino Peres zabranio je predstavnicima Reala putovanje u Pariz.

Vinisijus se oseća uvređeno i poniženo, jer je pored nagrade, izgubio i novčani bonus vezan za osvajanje Zlatne lopte i zbog toga razmatra mogućnost odlaska iz Reala.

Sve to posmatra ko drugi ako ne Saudijska Arabija koja će pokušati na sve načine da dovede Brazilca u Al Hilal. Dogovoreni su sastanci u Madridu, a Brazilcu bi mogla biti ponuđena rekordna plata od preko 120 miliona po sezoni.

Iako ima ugovor do 2027., njegovo budućnost je neizvesna a spekuliše se da se transfer ne bi realizovao pre 2026. do kad Nejmar ima ugovor u klubu iz Saudijske Arabije, za koji nastupaju i Srbi, Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković Savić.

Standings provided by Sofascore

 

0
1

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...