MEČ SEZONE U EVROPSKOM FUDBALU, SRBIN BIO OGROMAN DEO NJEGA: Inter razbijao Juventus, a onda se pojavio ovaj fudbaler! (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.24 u 20:01

Fenomenalan meč!

Inter i Juventus su odigrali praktično meč sezone evropskog fudbala na legendarnom stadionu Đuzepe Meaci.

Konačan rezultat meča dva najveća italijanska kluba iznosio je neverovatnih 4:4.

Poveli su domaći preko Zjelinksog nakon petnaest minuta fudbala, da bi srpski fudbaler Dušan Vlahović poravnao rezultat pet minuta kasnije.

Potpuni preokret doneo je Vea sredinom prvog poluvremena i tako doveo Bjankonere u vođstvo.

Ipak, nastavili su domaći sa sjajnom igrom, te su najpre preko Miktarijana poravnali, da bi Zjelinski sa bele tačke vratio prednost na stranu Neroauzra.

Da su sve dileme otklonjene, barem privremeno, postarao se Damfriz na početku drugog dela igre.

Ipak, turski fudbaler Jildiz je sa dva gola u poslednjih 20 minuta odlučio da donese bod Staroj dami iz Torina na pakleno teškom gostovanju.

Inter je nakon ovog boda ostao na drugom mestu, dok je mesto iza, uz svega bod manje njegov današnji rival Juventus.